3410.shop.re.kr-3410

3410.shop.re.kr rapport:

Globalt Alexa rank : # 5,471,576

Denna webbplats primära IP-adress är 183.111.126.172,Dess server i Korea, Republic of,Seoul

ISP:KT Corporation
TLD:kr
CountryCode:KR
Rapporten uppdateras 08-Nov-2019

                

    Tekniska data för 3410.shop.re.kr

    adresse IP:183.111.126.172 land:Korea, Republic of

    3410.shop.re.kr GEO Data


    3410.shop.re.kr Whois

    				
    DOMAIN

      NAME re.kr

    NSERVER

      C.DNS.KR 210.101.61.1

      D.DNS.KR 203.83.159.1

      F.DNS.KR 210.101.62.1

      B.DNS.KR 210.101.60.1

      E.DNS.KR 202.30.124.100

      G.DNS.KR 202.31.190.1

      REGISTERED yes

    SERVERS

      SERVER kr.whois-servers.net

      ARGS re.kr

      PORT 43

      TYPE domain

    social Dela

    main domain shop.re.kr