cmu.ac.th-มหาวิทยาลัยเชียงใหม่ : chiang mai university, thailand

Cmu.ac.th rapport:

Globalt Alexa rank : # 17,400,Alexa ranking i Thailand är # 96

Denna webbplats primära IP-adress är 202.28.249.22,Dess server i Thailand,Chiang Mai

ISP:Uninet
TLD:th
CountryCode:TH
Rapporten uppdateras 02-Sep-2019

cmu.ac.th Innehåll Beskrivning:chiang mai university is university of excellence where nature nurtures beautiful intelligence...

                

    Tekniska data för cmu.ac.th

    adresse IP:202.28.249.22 land:Thailand

    cmu.ac.th GEO Data


    cmu.ac.th Whois

    				
    DOMAIN

      NAME ac.th

    NSERVER

      NS.THNIC.NET 202.28.0.1

      B.THAINS.CO.TH 203.159.64.64

      AMS.SNS-PB.ISC.ORG 199.6.1.30

      ORD.SNS-PB.ISC.ORG 199.6.0.30

      A.THAINS.CO.TH 122.155.23.64

      P.THAINS.CO.TH 204.61.216.126

      C.THAINS.CO.TH 194.0.1.28

      REGISTERED yes

    SERVERS

      SERVER th.whois-servers.net

      ARGS ac.th

      PORT 43

      TYPE domain

    social Dela

    De sökord för cmu.ac.th

    nature nurtures excellence where chiang university intelligence beautiful

    Sponsored links

    • cmu.ac.thcmu.ac.th
      มหาวิทยาลัยเชียงใหม่ : chiang mai university, thailand
    • thailandkartan.sethailandkartan.se
      Thailand Kartan Karta över Thailand Thailand
    • thailand-flyg-billigt.sethailand-flyg-billigt.se
      thailand flyg billigt - lågpris till thailand! - flyg thailand
    • sunrisebeach.sesunrisebeach.se
      sunrise golf i thailand | det perfekta resmålet i thailand för golfspelare, elle
    • thailandsfakta.sethailandsfakta.se
      Thailand hotell fakta resetips och guide till Thailand
    • royalbiketoursthailand.comroyalbiketoursthailand.com
      Thailand Motorbike Tour - Vintage & Big Motorcycle Tours In Thailand
    • thailandguiden.sethailandguiden.se
      Thailand Guiden - Sveriges portal till Thailand - Phuket
    • landofsmile-property.comlandofsmile-property.com
      property in thailand with the agency the land of smile, pattaya, thailand.
    • lostinthailand.comlostinthailand.com
      lost in thailand - your source for thailand nightlife & travel
    • eraoakfield.comeraoakfield.com
      hus och lägenheter till salu i thailand | era oakfield thailand
    • thailandvilla.sethailandvilla.se
      semester i thailand - thailandvilla i mae phim, rayong, thailand
    • siamthaihouse.sesiamthaihouse.se
      Köpa hyra hus Thailand Billiga hus fastigheter Thailand
    • thailandcomiccon.comthailandcomiccon.com
      thailand comic con | no. 1 pop culture event in thailand
    • faktaomthailand.sefaktaomthailand.se
      Fakta om Thailand Restips och information om Thailand
    • thailandchatter.comthailandchatter.com
      thailand chatter forum - articles about thailand