hallandsauktionsverk.se Utvärdering och analys

Robots.txt Information
Robot Path Permission
GoogleBot /
BingBot /
BaiduSpider /
YandexBot /
Meta Tags
Title Hallands
Description Majauktion Auktioner Köpa & Sälja Om Oss Kontakt Majauktion Söndagen den 29/5 kl 16 Visning: Fredag 27/5 kl. 12-19 Lördag 28/5 kl. 10-17 Söndag 29/5 kl. 12-16 Till k
Keywords N/A
Server Information
WebSite hallandsauktionsverk faviconhallandsauktionsverk.se
Host IP 76.76.21.21
Location United States
Relaterad webbplats
Site Rank
hallandskonstmuseum.se 0
hallandsvadero.se 0
hallandsdjursjukhus.se 0
hallandsslaktforskare.se 0
hallandskonstforening.se 0
Utforska mer
Site
brikk.se
dupont.se
icebarstockholm.com
billigarobotgrasklippare.se
mangoomsorg.se
byggfaktadocu.se
arkeologiforum.se
m2assetmanagement.se
blankningsbar.se
wtcmalmo.se
mogul.se
seau-helsingborg.se
lassesbilservice.se
two.se
sigmacivil.se
hallandsauktionsverk.se utvärdering
US$830
Senaste uppdateringen: 2022-09-03 19:46:22

Semrush globala rankning för hallandsauktionsverk.se är 0 .hallandsauktionsverk.se har ett uppskattat värde på US$830 baserat på uppskattade annonsintäkter. hallandsauktionsverk.se nås av ungefär 95 unika användare varje dag. Dess webbserver finns på United States och har en IP-adress på 76.76.21.21. SiteAdvisor säger att hallandsauktionsverk.se är säker att komma åt.

Trafik & offertvärde
försäljningspris US$830
dagliga annonsintäkter US$0
månatliga annonsintäkter US$23
årliga annonsintäkter US$276
Daglig unik besökare 6
Obs: Alla trafik- och intäktsvärden är uppskattningar.
DNS Records
Host Type TTL Data
hallandsauktionsverk.se. 86397 A hallandsauktionsverk.se. 86397 IP: 76.76.21.21
hallandsauktionsverk.se. 86400 NS hallandsauktionsverk.se. 86400 NS Record: ns2.adept.se.
hallandsauktionsverk.se. 86400 NS hallandsauktionsverk.se. 86400 NS Record: ns.adept.se.
hallandsauktionsverk.se. 86400 MX hallandsauktionsverk.se. 86400 MX Record: 10 baruwafront2.sverige.net.
hallandsauktionsverk.se. 86400 MX hallandsauktionsverk.se. 86400 MX Record: 10 baruwafront4.sverige.net.
HtmlToTextCheckTime:2022-09-03 19:46:22
Auktioner Köpa & Sälja Om Oss Kontakt Majauktion Söndagen den 29/5 kl 16 Visning: Fredag 27/5 kl. 12-19 Lördag 28/5 kl. 10-17 Söndag 29/5 kl. 12-16 Till katalog POPULÄRA OBJEKT 11d 23h 17 Fagerlund, Carl för Orrefors, bordslampor, 1 par, glas med metallmontage, modell RD 1477, Startbud 800 SEK Utropspris 1 100 - 1 200 SEK 11d 23h 7 Skulptur, patinerad brons, 1800-talets 1 hälft, stående par, möjligen Apollo och Daphne, Startbud 1 200 SEK Utropspris 1 500 - 1 600 SEK 11d 23h 59 Skulptur, patinerad brons, så kallad Grand-Tour-souvenir, 1800-tal, stående hjort, Startbud 1 400 SEK Utropspris 1 700 - 1 800 SEK 11d 23h 76 Tanquerey, Lucien, olja, fransk hästkärra på strand, Startbud 600 SEK Utropspris 900 - 1 000 SEK 11d 23h 50 Björklund, Tord för IKEA, armstolar, 1 par, aluminium med svart skinnklädsel, "Stockholm", Startbud 450 SEK Utropspris 700 - 800 SEK 11d 23h 68 Brosch, 18 karat rödguld med safirer, vikt 11 gram, Startbud 2 600 SEK Utropspris 3 200 - 3 400 SEK Välkommen till Hallands
HTTP Headers
HTTP/1.1 308 Permanent Redirect
Date: Wed, 22 Dec 2021 18:46:54 GMT
Content-Type: text/plain
Connection: keep-alive
Location: https://hallandsauktionsverk.se/
Refresh: 0;url=https://hallandsauktionsverk.se/
server: Vercel
x-vercel-id: cle1::l7zs9-1640198814808-40b8a1b08c60

HTTP/2 307
date: Wed, 22 Dec 2021 18:46:54 GMT
content-type: text/plain
location: https://www.hallandsauktionsverk.se/
server: Vercel
x-vercel-id: cle1::882vw-1640198814879-4fb2dce5d5fe
strict-transport-security: max-age=63072000
cache-control: public, max-age=0, must-revalidate
x-vercel-cache: MISS

HTTP/2 302
x-nextjs-page: /index
content-length: 0
location: /sv-SE/
date: Wed, 22 Dec 2021 18:46:56 GMT
x-vercel-cache: MISS
age: 0
server: Vercel
x-vercel-id: cle1::dub1::cn45x-1640198816449-b9d2d4199d2c

HTTP/2 200
content-type: text/html; charset=utf-8
x-nextjs-page: /[locale]
content-length: 0
x-vercel-cache: MISS
age: 0
server: Vercel
x-vercel-id: cle1::dub1::cn45x-1640198816663-73af59fab506
hallandsauktionsverk.se Whois Information
#
state:            active
domain:           hallandsauktionsverk.se
holder:           marhal5034-00001
admin-c:          -
tech-c:           -
billing-c:        -
created:          2002-01-02
modified:         2021-11-23
expires:          2023-01-02
transferred:      2019-02-13
nserver:          ns.adept.se
nserver:          ns2.adept.se
dnssec:           unsigned delegation
registry-lock:    unlocked
status:           ok
registrar:        Loopia AB