tseng.or.kr-tseng

Tseng.or.kr rapport:

Denna webbplats primära IP-adress är 104.18.57.231,Dess server i United States,Phoenix

ISP:CloudFlare Inc.
TLD:kr
CountryCode:US
Rapporten uppdateras 13-Nov-2019

                

    Tekniska data för tseng.or.kr

    adresse IP:104.18.57.231 land:United States

    tseng.or.kr GEO Data


    tseng.or.kr Whois

    				
    DOMAIN

      NAME or.kr

    NSERVER

      D.DNS.KR 203.83.159.1

      E.DNS.KR 202.30.124.100

      F.DNS.KR 210.101.62.1

      G.DNS.KR 202.31.190.1

      B.DNS.KR 210.101.60.1

      C.DNS.KR 210.101.61.1

      REGISTERED yes

    SERVERS

      SERVER kr.whois-servers.net

      ARGS or.kr

      PORT 43

      TYPE domain

    social Dela