kwiaciarnia-kwiatowa.waw.pl-kwiaciarnia-kwiatowa

Kwiaciarnia-kwiatowa.waw.pl rapport:

Denna webbplats primära IP-adress är 37.59.80.22,Dess server i France,Roubaix

ISP:OVH SAS
TLD:pl
CountryCode:FR
Rapporten uppdateras 23-May-2020

                

    Tekniska data för kwiaciarnia-kwiatowa.waw.pl

    adresse IP:37.59.80.22 land:France

    kwiaciarnia-kwiatowa.waw.pl GEO Data


    kwiaciarnia-kwiatowa.waw.pl Whois

    				
    DOMAIN

      CREATED 2003-03-25

      CHANGED 2020-05-19

    SPONSOR
    NASK
    ul. Kolska 12
    01-045 Warszawa
    Polska/Poland
    +48.22 3808300
    [email protected]
    WHOIS database responses and Registrant data available at: https://dns.pl/en/whois

      NAME waw.pl

    NSERVER

      H-DNS.PL 185.159.198.48

      B-DNS.PL 192.195.72.53

      C-DNS.PL 93.190.128.146

      G-DNS.PL 149.156.1.252

      F-DNS.PL 194.0.25.29

      A-DNS.PL 194.181.87.156

      REGISTERED yes

      REFERRER http://www.dns.pl/english/index.html

      REGISTRAR NASK

    SERVERS

      SERVER pl.whois-servers.net

      ARGS waw.pl

      PORT 43

      TYPE domain

    social Dela